A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Спаський ліцей
Кролевецької міської ради

Матеріально-технічне забезпечення

Спаський ліцей розміщений на території Спаської сільської ради, приміщення закладу типове, проектна потужність установи – 600 учнів. На даний момент у ліцеї навчається 59 учнів.

   Заклад розташований за адресою: с.Спаське, вул. В'язова,3. Стан будівель – задовільний, освітлення відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Навчання відбувається в одну зміну. Середня наповнюваність класів по школі складає 6 учнів.

   Заклад загальної середньої освіти здійснює свою діяльність відповідно до Статуту ліцею. Документи, які засвідчували би право власності закладу на використовувану земельну ділянку, у ліцеї відсутні. На використовувані закладом приміщення оформлена технічна документація згідно нармативних вимог.

   Територія закладу становить 5 га, не огороджена та утримується в задовільному стані. Земля біля закладу використовується за призначенням, утримується в належному санітарно-гігієнічному стані. Безперешкодний доступ до будівель закладу та класних кімнат і навчальних кабінетів для маломобільних груп населення не забезпечений. 

       Для реалізації навчально-виховного процесу в ліцеї наявні 6 класних кімнат та 10 навчальних кабінетів, 1 спортивна зала, актова зала, їдальня на 100 посадочних місць, майстерня з трудового навчання,  спортивний майданчик, на якому знаходиться міні футбольне поле  та тренажерний комплекс та ігровий майданчик для учнів початкової ланки навчання.

  У закладі наявні:

 • 1 кабінет української мови та літератури; 
 • 1 кабінет зарубіжної літератури; 
 • 1 кабінет математики; 
 • 1 кабінет іноземної мови; 
 • 1 кабінет історії;
 • 1 кабінет географії; 
 • 1 кабінет біології; 
 • 1 кабінет фізики;
 • 1 кабінет хімії; 
 • 1 кабінет інформатики.

   Навчальний заклад має  кабінет для педагогічних працівників (учительську), кабінет психолога та соціального педагога,  медичний пункт, кабінет директора, кабінет заступника директора, кабінет педагога-організатора, навчальні лабораторії: фізики, хімії, біології; 2 приміщення для технічного персоналу, гардеробну.

   Кожен навчальний кабінет укомплектований партами, стільцями для кожного учня; столами і стільцями для обладнання кожного робочого місця педагогічного працівника в класних кімнатах, навчальних кабінетах, лабораторіях; шафами у кожному навчальному кабінеті, навчальних лабораторіях; класними дошками для кожної класної кімнати, навчального кабінету.    
    У закладі працює один кабінет інформатики та методичний кабінет - учительська, оснащені навчальними комп’ютерними комплексами (10+1 та 9+1) з ліцензованим програмним забезпеченням. Крім того, комп'ютерною технікою і інтерактивними комплексами оснащені класні кімнати 1, 2 та 3 класів. Всі комп’ютери знаходяться в локальній мережі та підключені до мережі Internet.

   Кабінети інформатики відповідають вимогам чинних Державних санітарних правил та норм влаштування і обладнання кабінетів комп’ютерної техніки в навчальних закладах, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 30 грудня 1998 р. №9 та Положенню про кабінет інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій навчання загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України від 20.05.2004 р. №407.

   Члени адміністрації використовують 2 сучасних комп’ютерів. Крім того, 2 комп’ютерів установлено в навчальних кабінетах.

   Стан забезпечення сучасною комп’ютерною технікою відображено в таблиці:

1.

Усього ПК у закладі

 

Із них:

 

Робочі місця учнів в кабінеті інформатики

10

Робоче місце учителя інформатики

1

Робочі місця адміністрації

2

Робочі місця учителів – предметників

1

Робочі місця психолога, педагога-організатора 1

2.

Принтери

2

3.

Сканери та БФП (принтер+сканер+ксерокс)

3

4.

Інтерактивні комплекси (інтерактивна дошка, проектор)

3

5.

Локальна мережа

74%

6.

ПК, що підключені до мережі Інтернет

15

7.

Кількість учнів на один ПК в кабінетах інформатики

1

8.

Кількість учнів на один ПК в закладі

6

9.

Проектори

3

   Доступ закладу до мережі Інтернет надається провайдером «Глухів 500» зі швидкістю 10 Мбіт/с.

   Завдяки підключенню до мережі Інтернет заклад здійснює електронний документообіг з Департаментом освіти,  методичним кабінетом, іншими загальноосвітніми закладами.

   Електронна адреса закладу: leninska.sh@ukr.net

   Сайт закладу: http://spaska.krolevec-osvita.gov.ua

   Кабінет фізики забезпечений на 85% необхідним обладнанням для виконання демонстраційних дослідів, лабораторних робіт та фізичного практикуму. 
   Кабінет хімії забезпечений на 65% обладнанням та реактивними для виконання практичної частини програми, а кабінет біології на 50% – препаратами для виконання практичної частини навчального матеріалу.

   Кожен навчальний кабінет має паспорт, в якому відображені загальні санітарно-гігієнічні умови приміщення кабінету, організація робочих місць, режим роботи кабінету, перелік методичної літератури, дидактичний та роздатковий матеріал, наочні посібники та технічне обладнання, постійні і змінні експозиції, в більшості кабінетів систематизовано навчально-методичне забезпечення.     
   Всі кабінети, де проводяться навчальні заняття, відповідають Положенню про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних закладів, яке затверджене наказом МОН України за № 601 від 20.07.2004 р., Державним санітарним правилам і нормам влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу, які погоджені листом МОН України від 05.06.2001 р. за № 1/12-1459 та затверджені Постановою Головного державного санітарного лікаря України від 14.08.2001 р. за № 63, в них створені необхідні умови для занять.          Навчально-методичне забезпечення дозволяє в повному  обсязі виконувати навчальні програми, за якими працює колектив учителів.

   На достатньому рівні оформлені інформаційні стенди в учительській.      
    У закладі працює бібліотека, яка в своєму складі має читальну залу.

   Мовний склад основного бібліотечного фонду:

 •  книги українською мовою    – 72%;
 •  книги російською мовою      – 20%;
 •  книги англійською мовою    – 5%;

   Забезпечення учнів  підручниками складає  98%.

   Зазначена навчально-методична та довідкова література  використовується за призначенням.

  У закладі є 2 внутрішніх туалетів загальною площею.  (1 туалет для дівчат , 1 туалети для хлопців . Якість ремонту вбиралень – достатня.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування