A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Спаська загальноосвітня школа І-ІII ступенів
Кролевецької районної ради Сумської області

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати

Протягом 2019/2020 навчального року додаткові освітні послуги у закладі включали послуги групи продовженого дня для учнів, які проживають за межами пішохідної доступності від школи (село Любитове і село Лапшине Спаської сільської ради) і  гурткову роботу з фізичної культури в обсязі 2 години на тиждень. Дані освітні послуги фінансувалися з  районного бюджету і були безкоштовними.

До інших послуг, які надавалися закладом, відносяться:

- послуги з підвезення учнів, які проживають за межами пішохідної доступності, до навчального закладу шкільним автобусом. Дана послуга фінансується з районного бюджету і є безкоштовною для здобувачів освіти закладу.

- послуги  з виробництва та реалізації продукції громадського харчування, організація її споживання. Дана послуга включає в себе снідонок і обід, для здобувачів освіти пільгових категорій і учнів 1-4 класів фінансується з районного бюджету і є для них безкоштовною. Для решти здобувачів освіти послуга платна, її вартість визначається конкретним переліков страв щоденного меню і коливається у межах 10-15 грн за дітодень.

Інші платні послуги у закладі не надаються.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень