A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Спаська загальноосвітня школа І-ІII ступенів
Кролевецької районної ради Сумської області

Тематичні тижні

З 07.12 по 11.12 в Спаській ЗОШ проходив Тиждень права.

           Одним із завдань сучасної шкільної  правової освіти є вміння учня орієнтуватись у величезному потоці інформації. Навчити цього лише на уроці правознавства просто неможливо, тому в школі щорічно проводиться Тиждень правознавства,  який включає в себе комплекс різноманітних форм позакласної роботи.

Основною метою тижня було:

– активізація роботи щодо формування у дітей та учнівської молоді правової культури та ціннісного ставлення до себе й до інших;

– вироблення навичок відповідальної поведінки підростаючого покоління на основі сформованості превентивного світогляду, здатності супротиву до негативних впливів соціального середовища;

– здійснення інформаційно-просвітницької та профілактичної діяльності, спрямованої на попередження вчинення правопорушень неповнолітніми;

– виховання інтересу до активної суспільної діяльності в межах правового поля;

– розвиток громадянської свідомості школярів.

         Розпочався Всеукраїнський тиждень права загальношкільною лінійкою, на якій в інсценізованій формі було ознайомлено учнів із планом проведення предметного тижня.

    Вчителем  правознавства Щербань М.М. проведено  Всеукраїнський  урок  «Права людини» з нагоди проголошення  Загальної  декларації прав людини. Під час проведення Всеукраїнського уроку акцентовано увагу на те, що основна мета нашої держави – навчити людей, які в ній проживають, не тільки користуватися правами, але і дотримуватися правової поведінки у відносинах з іншими людьми, установами.

         Класними  керівниками 1-11 класів були проведені виховні години “Права дитини – права людини”, «Закон обов’язковий для всіх», «Я – громадянин правової держави», «Права і обов’язки громадян України».

   На початку Тижня було проведено бібліотекарем школи Лукаш Н.І. книжкову виставку юридичної літератури «Шляхами правових знань». Мета заходу полягали у сприянні розвитку в учнів правової культури та формуванні активної громадянської позиції. Так, в рамках тижня  було проведено виховний захід «Що таке права людини? Чому вони важливі?», що  спрямований на забезпечення захисту прав дитини,  дотримання національних  та загальнолюдських    морально-естетичних принципів, традицій.

 Усі заплановані заходи сприяли підвищенню зацікавленості учнів у вивченні правознавства, дозволили сформувати в учнів правові почуття, активну позицію у правовій сфері; виробити навички і звички правомірної поведінки; подолати в свідомості помилкові погляди та переконання, негативних навичок і звичок поведінки.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень