A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Спаська гімназія
Кролевецької міської ради

Фізкультурно-оздоровча робота

Дата: від до Скинути

Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід в «Рух – це здорово!"

04.06.2024 у Спаській гімназії пройшов Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід серед учнів «Рух – це здорово!". Здобувачі освіти взяли участь у спортивних іграх та були учасниками захопливого флешмобу. Метою даного заходу є спонукання учнів до систематичного фізичного самовдосконалення, сприяння утвердженню пріоритетів ведення здорового способу життя, розвитку рухових якостей, почуття колективізму, дружби, взаємодопомоги. 

10:45 05.06.2024

I етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл"("Джура")

25-26 квітня в Кролевецькій громаді відбувся I етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл"("Джура") для старшої та середньої групи. З метою виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, формування в них навичок здорового способу життя. Рій "Родяни" Спаської гімназії брали активну участь у грі "Сокіл" ("Джура").Отримали перемогу в конкурсі "Рятівник" та нагороджені Грамотою за активну участь. Бажаємо подальших перемог!

14:34 29.04.2024

Спорт - це життя

20.12. учні Спаської гімназії були запрошені на спортивні змагання до Алтинівського ліцею. Перебігом спортивного заходу були задоволені не лише самі учасники, але і їх вболівальники! Адже спорт - це завжди корисно як для фізичного, так і для емоційного здоров'я.

15:24 20.12.2023

"Малюкбол"

Рухлива гра "Малюкбол" являє собою підготовку до гри у волейбол. Правила у цих двох спортивних іграх схожі, проте у волейболі м'яч відбивають, а у грі "Малюкбол" його потрібно ловити руками. 

11:35 14.12.2023

Фізкультурно-оздоровчий захід "Рух - це здорово"

Сьогодні в Спаській гімназії поєднали два свята: День Святого Миколая та День Збройних Сил України. Діти писали листівки до Святого Миколая, в яких бажали якнайшвидшого МИРУ ТА ПЕРЕМОГИ.  Св.Миколай зустрів та привітав гостей з Алтинівського ліцею, а також запросив їх до спортивних змагань з командою Спаської гімназії. Учні змагалися, танцювали святкові флешмоби і заряджалися гарним настроєм та позитивними емоціями.

12:30 06.12.2023

Спортивна гра "Малюкбол"

23.11.2023 р. здобувачі освіти 3-4 класів взяли участь у грі "Малюкбол", у цій дитячій спортивній грі, яка поєднує в собі елементи футболу, баскетболу та регбі.

12:41 23.11.2023

Малюкбол з учнями 3-4 класів

15 листопада між учнями 3-4 класів відбулась гра "Малюкбол". Малюкбол – командна гра, яка добре розвиває рухливість учнів і є першою сходинкою до гри в волейбол. 

13:04 15.11.2023

Регбі з учнями 5-6 класів

9 листопада у Спаській гімназії відбулися спортивні змагання між учнями 5-6 класів. Здобувачі освіти навчального закладу зіграли в гру регбі. Регбі - це захоплююча гра, яка до вподоби дітям середнього та старшого шкільного віку. У даному виді спорту команди показують свою силу, злагодженість дій і стратегію. Ця спортивна гра сприяє розвитку витривалості, зміцненню серцево-судинної системи.

13:03 09.11.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено