A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Спаська гімназія
Кролевецької міської ради

Інклюзивне навчання

Дата: від до Скинути

Поради батькам

Популярність конструкторів росте з кожним роком. У чому їх основні переваги Серед різноманітності іграшок саме конструктори приваблюють і батьків і дітей можливістю креативити і створювати. Складати конструктор — це дуже цікаве заняття для всієї родини, яке окрім веселощів забезпечує розвиток та дарує спокій та зосередженість. З появою конструктора у вас більше не буде стояти відкритим питання: “Чим зайняти дитину ?” У дитини відповідно відпаде бажання проводити час перед телевізором і з гаджетами.

10:35 21.04.2022

Допомога дітям з ООП під час війни.Поради батькам

ІГРИ Ігрова діяльність відповідно до віку – це важлива платформа для розвитку та підтримки соціальних, комунікативних і навіть когнітивних навичок. Навіть у випадку, коли дитина невербальна, її навички комунікації та спілкування можна поглиблювати саме завдяки іграм.

12:18 20.04.2022

Допомога дітям з ООП під час війни.Поради батькам

ЯК ВИЗНАЧИТИ, НАД ЧИМ ВАРТО ПОПРАЦЮВАТИ? Є два варіанти. Перший – батьки можуть скористатися чек-листами, опитувальниками, анкетуванням чи тестуванням (матеріалів в інтернеті щодо цього є чимало, або можна запитати педагогів, якщо є можливість). Можна орієнтуватися й на рекомендації фахівців щодо того, які навички мають бути вже сформованими в дитини відповідного до віку.

11:05 19.04.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено