A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Спаська гімназія
Кролевецької міської ради

Сторінка соціального педагога

Дата: від до Скинути

Суїцид .Психологічний аспект.

Суїцид. Психологічний аспект. Причини суїцидальної поведінки серед молоді, та як допомогти дитині в кризовій ситуації

10:44 25.10.2023

Згуртування колективу

11.10.2023 провівся тренінг для учнів 9 класу на тему " Згуртування колективу", мета якого формування  сприятливого психологічного клімату в класі; покращення взаємодії між учнями; первісна діагностика психологічної атмосфери в групі; усвідомлення учасником своєї ролі, функцій  у групі; розвиток уміння працювати в команді.

15:49 11.10.2023

Профорієнтаційна екскурсія до "Кролевецьке вище професійне училище"

Правильний і усвідомлений вибір професії – запорука успішного й забезпеченого майбутнього. 23 травня відбувалася екскурсія 6- 9 класів до Державного професійно-технічного  навчального закладу «Кролевецьке вище професійне училище» . Змістовна, цікава, насичена доброзичливістю екскурсія закладом освіти пройшла продуктивно. Бажаючі учні могли  «приміряти» на себе роль однієї з можливих майбутніх професій.

20:46 02.06.2023

Правда про "Редан"

14 березня здобувачі освіти переглянули відео «Правда про «Редан». Після перегляду пройшло з учнями обговорення «Російський флешмоб в Україні: угрупування ПВК «Редан».

19:29 16.03.2023

Запобігання та протидія домашньому насильству

Відповідно до Закону України "Про запобігання та протидію домашньому насильству" зазначено, що домашнє насильство – дії, характерні для фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, що вчиняються між родичами або подружжям чи між іншими людьми, які спільно проживають, але не перебувають у родинних відносинах чи у шлюбі між собою.Які є види домашнього насильства?

11:23 03.06.2022

Як безпечно пережити воєнний час

Як безпечно пережити воєнний час? Війна є важким випробуванням для кожного з нас. У цей лихоліття нас постійно переслідують стреси, тривога, втома, почуття нетерпіння. Ми іноді відчуваємо, що сили покинули нас і це може вплинути на наше навчання, роботу та життя вдома.  Правила, які допоможуть вам успішно подолати цю стресову ситуацію. Ці правила, звичайно, не в змозі змінити політичну реальність, але вони можуть змінити ваше життя і допомогти вам спокійно пережити воєнний час чи інші не менш стресові ситуації. Дотримуючись цих нескладних правил, ви станете спокійнішим і сильнішим за духом і тілом.

10:42 18.05.2022

Діти з різними мовно-культурними особливостями. Як не допустити конфлікту? Відеолекція психолога

Діти з різними мовно-культурними особливостями. Як не допустити конфлікту? Відеолекція психолога Державна служба якості освіти у співпраці з ініціативою «Система забезпечення якості освіти», що впроваджується в межах проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe), підготували серію відеолекцій про те, як педагогам працювати в умовах війни.

10:29 11.05.2022

Співпраця вчителя та батьків учнів в умовах війни. Відеолекція психолога

Особливості співпраці вчителя та батьків учнів під час освітнього процесу в умовах війни. Відеолекція психолога Державна служба якості освіти у співпраці з ініціативою «Система забезпечення якості освіти», що впроваджується в межах проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe), підготували серію відеолекцій про те, як педагогам працювати в умовах війни.

08:49 05.05.2022

Як допомогти дитині пережити втрату? Відеолекція психолога

Державна служба якості освіти у співпраці з ініціативою «Система забезпечення якості освіти», що впроваджується в межах проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe), підготували серію відеолекцій про те, як педагогам працювати в умовах війни. 

10:17 25.04.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено