A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Спаський ліцей
Кролевецької міської ради

Сторінка соціального педагога

Дата: від до Скинути

Правда про "Редан"

14 березня здобувачі освіти переглянули відео «Правда про «Редан». Після перегляду пройшло з учнями обговорення «Російський флешмоб в Україні: угрупування ПВК «Редан».

19:29 16.03.2023

Запобігання та протидія домашньому насильству

Відповідно до Закону України "Про запобігання та протидію домашньому насильству" зазначено, що домашнє насильство – дії, характерні для фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, що вчиняються між родичами або подружжям чи між іншими людьми, які спільно проживають, але не перебувають у родинних відносинах чи у шлюбі між собою.Які є види домашнього насильства?

11:23 03.06.2022

Як безпечно пережити воєнний час

Як безпечно пережити воєнний час? Війна є важким випробуванням для кожного з нас. У цей лихоліття нас постійно переслідують стреси, тривога, втома, почуття нетерпіння. Ми іноді відчуваємо, що сили покинули нас і це може вплинути на наше навчання, роботу та життя вдома.  Правила, які допоможуть вам успішно подолати цю стресову ситуацію. Ці правила, звичайно, не в змозі змінити політичну реальність, але вони можуть змінити ваше життя і допомогти вам спокійно пережити воєнний час чи інші не менш стресові ситуації. Дотримуючись цих нескладних правил, ви станете спокійнішим і сильнішим за духом і тілом.

10:42 18.05.2022

Діти з різними мовно-культурними особливостями. Як не допустити конфлікту? Відеолекція психолога

Діти з різними мовно-культурними особливостями. Як не допустити конфлікту? Відеолекція психолога Державна служба якості освіти у співпраці з ініціативою «Система забезпечення якості освіти», що впроваджується в межах проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe), підготували серію відеолекцій про те, як педагогам працювати в умовах війни.

10:29 11.05.2022

Співпраця вчителя та батьків учнів в умовах війни. Відеолекція психолога

Особливості співпраці вчителя та батьків учнів під час освітнього процесу в умовах війни. Відеолекція психолога Державна служба якості освіти у співпраці з ініціативою «Система забезпечення якості освіти», що впроваджується в межах проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe), підготували серію відеолекцій про те, як педагогам працювати в умовах війни.

08:49 05.05.2022

Як допомогти дитині пережити втрату? Відеолекція психолога

Державна служба якості освіти у співпраці з ініціативою «Система забезпечення якості освіти», що впроваджується в межах проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe), підготували серію відеолекцій про те, як педагогам працювати в умовах війни. 

10:17 25.04.2022

Поради батькам

ЧИ ГОВОРИТИ З ДІТЬМИ З ООП ПРО ВІЙНУ? Обов’язково потрібно. Незалежно від того, які особливості має дитина та якого віку, вона вже бачила війну чи певні її ознаки (блок-пости, зруйновані будівлі, бомбосховища тощо). До того ж чимало дітей з ООП користуються інтернетом, де стикаються з відповідною інформацією, грають в ігри, спілкуються в чатах, соцмережах.

14:44 13.04.2022

Поради батькам

ПОРАДИ БАТЬКАМ ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ 1.Ніколи не жалійте дитину через те,що вона не така, як усі. 2.Даруйте дитині свою любов та увагу,однак не забувайте про інших членів родини,котрі її теж потребують. 3. Не дивлячись ні на що, зберігайте позитивне ставлення і уявлення про свою дитину. 4. Організуйте свій побут так,щоб ніхто в сім'ї не відчував себе «жертвою»,відмовляючись від свого особистого життя. 5. Не відгороджуйте дитину від обов'язків і проблем. Вирішуйте всі справи разом з нею. 6. Слідкуйте за своєю зовнішністю. Дитина повинна гордитися вами. 7. Не бійтеся в чомусь відмовити дитині, якщо вважаєте її вимоги надмірними. 8. Частіше розмовляйте з дитиною. Пам'ятайте, що ні телевізор, ні радіо не замінять їй вас. 9. Не обмежуйте дитину в спілкуванні з ровесниками. 10. Частіше звертайтеся за порадами до педагогів та психологів. 11. Звертайтеся до родин, у яких є діти. Передавайте свій досвід і переймайте чужий. 12. Пам'ятайте, що дитина коли-небудь подорослішає і їй доведеться жити самостійно. Готуйте її до самостійного життя. Говоріть з нею про майбутнє.

14:42 13.04.2022

Контакти щодо психологічної підтримки

Цілодобова лінія психологічної підтримки  «Між нами» Львівський міський центр соціальних служб— 0800307305. Дзвінки з будь-яких операторів — безкоштовні.

16:23 11.04.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування