A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Спаська гімназія
Кролевецької міської ради

Виховна робота

Дата: від до Скинути

"Міста Героїв. Перемоги України у війні".

У Спаській гімназії  для учнів 5-9 класів був проведений тематичний урок, присвячений звільненню низки окупованих населених  пунктів нашої держави від російських загарбників, подіям часів початку повномасштабного вторгнення росії в Україну в лютому, березні, квітні 2022 року. "Міста Героїв. Перемоги України у війні".

15:54 11.04.2024

Літературно-образотворчий конкурс, присвячений пам’яті Т.Г.Шевченка. Нагородження переможців.

У свій час, сам того не знаючи, Тарас Шевченко сотворив подвиг. Його поетичне слово має чудодійну силу, воно любить і ненавидить, воно плаче і сміється, воно радіє і сумує разом з нами і сьогодні.

14:49 09.04.2024

"Щоденник добрих справ"

Сьогодні 26 березня  в рамках проведення акції " Ми робимо на користь тобі Спаське"  члени учнівського самоврядування Спаської гімназії разом з вихованцями гуртків еколого-натуралістичного напряму провели прибирання території навколо пам'ятника, встановленого на місці городища часів  Київської Русі. Діти висадили кущі гортензії. Участь учнів Спаської гімназії в акції сприяє національно- патріотичному та екологічному вихованню нашої молоді.

13:33 26.03.2024

"Тиждень безпеки та пес Патрон"

У Спаській гімназії  згідно плану з виховної роботи проходить тиждень безпеки "Тиждень безпеки та пес Патрон". Зі здобувачами освіти навчального закладу проводяться години спілкування з переглядом тематичних відео:

14:56 19.03.2024

Результати літературно-образотворчого конкурсу, присвяченого пам'яті Т.Г.Шевченка

06.03.2024 року у Центрі культури Кролевецької міської ради відбувся літературно-образотворчий конкурс, присвячений пам'яті Т.Г.Шевченка. Мета конкурсу: вшанування пам'яті видатного поета Т.Г.Шевченка, залучення молоді до творів сучасної української літератури, живопису, виявлення та розкриття творчих здібностей аматорів художнього читання, образотворчого мистецтва. Конкурс проводився у двох номінаціях: "Художнє читання" та "Образотворче мистецтво". У номінації "Художнє читання" взяли участь 103 учасників, серед яких здобувачі освіти Спаської гімназії Горкун Ілона (учениця 5 класу; наставник Пономаренко Любов Миколаївна) та Дегтяр Тетяна (учениця 8 класу; наставник Качура Анна Володимирівна). Вітаємо Дегтяр Тетяну за зайняте третє місце у конкурсі! Уривок з поеми "Наймичка" прозвучав талановито та зворушливо, а образ наймички був майстерно підібраний.

14:49 07.03.2024

Літературно-образотворчий конкурс, присвячений пам'яті Т.Г.Шевченка

06.03.2024 року здобувачі освіти Спаської гімназії Горкун Ілона (учениця 5 класу) та Дегтяр Тетяна (учениця 8 класу) взяли участь у літературно-образотворчому конкурсі, присвяченому пам'яті Т.Г. Шевченка. Учениці навчального закладу декламували напам'ять поезії Кобзаря ("І досі сниться", уривок з поеми "Наймичка"). Конкурс відбувся у Центрі культури Кролевецької міської ради.

13:53 06.03.2024

День початку кримського спротиву та 2-й рік протистояння російської агресії

У Спаській гімназії для учнів 5-9 класів було проведено історичний  урок "День початку кримського спротиву" (вчитель історії Щербань Микола Михайлович). Учні мали змогу отримати відповіді на актуальні питання, а також переглянули фільм "10- та річниця кримського спротиву та 2ий рік протистояння російській агресії".

11:56 23.02.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено