Школа 50-70-х років
У 50-70-х роках головну роль в освітньо-культурному житті села відігравала школа.
Двоповерхове приміщення школи давало змогу розмістити учнів 5-10 класів у просторих світлих класних кімнатах. Кваліфіковані педагоги забезпечували навчально-виховний процес.
Учні початкових класів навчались в одноповерховій школі, яка була збудована ще в ХІХ столітті. Через велику кількість учнів у молодших класах певний час діти навчались в інших приміщеннях за межами школи.
Кістяк педаголічного колективу школи складали її колишні випускники. Особливою повагою серед учнів користувалися вчителі-фронтовики Гузенко Іван Андріянович, Щербань Олексій Леонтійович (директор школи), Лупенко Микола Данилович, Плюйко Михайло Полікарпович, Саприка Микола Кузьмич, Колесник Іван Степанович, Колос Костянтин Панасович.
Значну роль у функціонуванні школи відігравав обслуговуючий персонал: прибиральниці, ремонтники, опалювачі. Останні були просто необхідні, адже опалення у школі на той час було пічним і потрібно було до кожного класу занести дров, торфу, а на другий день рано-вранці розтопити грубки, щоб класні кімнати нагрілись до приходу учнів