A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Спаська гімназія
Кролевецької міської ради

Новини

Дата: від до Скинути

Вірю в твоє майбутнє, Україно

У Спаській гімназії за участі бібліотекаря Лукаш Ніни Іванівни та класних керівників було проведено ряд виховних заходів, вікторин, бесід, годин державності тощо під гаслом "Вірю в майбутнє твоє, Україно". Заходи сприяли втіленню основних положень "Концепцій національно-патріотичного виховання в системі освіти України", затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 6 червня 2022 року №527, а також приверненню уваги до питання патріотичного виховання у нашій державі, розкриттю виховної функції шкільної бібліотеки, об'єднанню зусиль педагогічного колективу і бібліотеки щодо розвитку патріотизму зростаючої особистості.

12:12 18.10.2023

Згуртування колективу

11.10.2023 провівся тренінг для учнів 9 класу на тему " Згуртування колективу", мета якого формування  сприятливого психологічного клімату в класі; покращення взаємодії між учнями; первісна діагностика психологічної атмосфери в групі; усвідомлення учасником своєї ролі, функцій  у групі; розвиток уміння працювати в команді

15:55 11.10.2023

Ти і я - одна сім'я

10.10.23 року у 1 класі за участі практичного психолога відбулося розвивальне заняття "Ти і я - одна сім'я ", мета якого сприяти згуртуванню  класу, визначити загальну емоційну атмосферу в класі, розвивати увагу, дрібну моторику, вміння розрізняти погані та добрі вчинки, виховувати шанобливе ставлення до інших.

15:27 10.10.2023

Життя - найбільша наша цінність

Життя - найбільша наша цінність! Варто про це завжди пам'ятати, а також нагадувати дітям. З учнями 7 класу було проведену виховну годину, метою якої є попередження суїцидальної поведінки серед дітей.

14:22 07.10.2023

Герої не вмирають!

Пам'ятаємо наших захисників! Слава героям, що зараз захищають Україну! Вічна слава воїнам, що загинули, щоб уберегти наші життя! 

15:18 05.10.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено